Sytuacja:
Kemping Paradis L'Orangeraie, 3 gwiazdki , położony na wybrzeżu Costa Azahar w Hiszpanii, oferuje przyjemne wakacje w spokojnej, rodzinnej atmosferze. Przyjdź i ciesz się strefą wodną z przyjaciółmi lub rodziną, składającą się z dużego basenu z kąpielą bąbelkową i wodospadem.
Na wybrzeżu Costa Azahr odkryj miasto Calig położone pomiędzy Parkiem Przyrody Delty Ebro a Parkiem Przyrody Sierra d'Irta. W pobliżu odkryj Benicarlo z portem rybackim, przystanią i plażami. Jest to okazja do odwiedzenia Peniscoli, trzeciego Miasta Papieży po Rzymie i Awinionie. Peniscola posiada piękną nadmorską promenadę obsadzoną palmami. Latem jest to także bardzo tętniące życiem nadmorskie miasteczko.
Kemping posiada
wszystkie udogodnienia niezbędne do spędzenia niezapomnianego pobytu z rodziną lub przyjaciółmi.
Zajęcia:
Kemping zachwyci całą rodzinę swoją
strefą wodną. Dzieci będą mogły skorzystać z wesołego brodzika i mniejszego basenu dla najmłodszych. Bardzo duży obszar
solarium na przemian z zacienionymi miejscami do wypoczynku graniczy z tym obszarem wodnym.
Na kempingu L'Orangeraie nie będziesz się nudzić! Rozrywka oferowana jest przez cały sezon. Do Państwa dyspozycji oddajemy także
stół do ping-ponga , boisko
do gry w bule ,
plac zabaw dla dzieci oraz
wypożyczalnię rowerów.
Usługi:
Na kempingu znajduje się
bar z przekąskami, pralnia samoobsługowa ,
sklep spożywczy ,
prywatny parking ,
myjnia samochodowa ,
wypożyczalnia (rowery, grill elektryczny, lodówka) oraz bezpłatny
punkt Wi-Fi wokół baru i przy basenie.
W pobliżu:
W odległości 7 km znajduje się Benicarlo z portem rybackim, przystanią i plażami.
W odległości 13 km od obiektu znajduje się historyczne miejsce Peñiscola z zamkiem i starym miastem. Latem jest to także bardzo tętniące życiem nadmorskie miasteczko, gwarantujące nocne imprezy.
W odległości 12 km znajduje się Vinaros z licznymi sklepami, deptakami i specjałami gastronomicznymi.